Бесплатная доставка в любую точку Украины
Шановний покупець!
Користуючись цим мережевим ресурсом, Ви тим самим підтверджуєте, що повністю згодні з умовами його використання, викладеними в даному розділі, і зобов'язуєтесь їх виконувати. Справжній інтернет - магазин човнів періодично оновлюється; можливі неточності та технічні помилки усуваються по мірі їх виявлення. Зміни та / або поправки можуть бути внесені як до каталогу товару, так і в будь-який інший розділ цього сайту, без попереднього повідомлення користувача.
Якщо у Вас виникли зауваження та / або пропозиції, ми з радістю розглянемо їх. Просто надішліть електронного листа за адресою: antares04@list.ru
Уважно ознайомтеся з правилами користування даним Інтернет магазином, до здійснення покупок.
 
1. УМОВИ РОБОТИ
Діяльність справжнього Інтернет магазина здійснюється відповідно до чинного українського законодавства.
Продавцем товарів і послуг, пропонованих в цьому Інтернет магазині, розміщеному за адресою http://antares-boats.com, є ТОВ «Антарес.АТ» г. Харьків. пр. Косіора, 81, тел.+38 (050) 400-31-61, Харків: +38 (057) 756-20-45 e-mail: antares04@list.ru
(далі "Продавець").
Продавець здійснює розміщення на своєму сайті всієї інформації про пропоновані до продажу товари і послуги, а так само будь - яку іншу інформацію, пов'язану з діяльністю Інтернет магазина. Продавець самостійно несе повну відповідальність за зміст такої інформації, а також за виконання зобов'язань за договорами купівлі-продажу товарів і послуг, укладених у вигляді прийняття Покупцем публічної оферти викладеної в Умовах обслуговування Інтернет магазині. (далі "Умови").
Замовлення товару через справжній Інтернет магазин може здійснюватися цілодобово. *
* Оброблення замовлення відбувається лише в робочий час і в робочі дні. Виконання "термінових" замовлень узгоджується і оплачується додатково.

1.1. Сторони за цим договором визнають юридичну силу текстів документів, отриманих по каналах зв'язку, нарівні з документами, виконаними в простій письмовій формі. Виключення з цього правила становлять:
а) повідомлення про розірвання Договору, крім випадків, обумовлених окремо.
б) обмін претензіями, для яких проста письмова форма обов'язкова.
1.2. Канали зв'язку в термінах цього договору - це електронна пошта з вказаними на сайті Продавця контактними адресами. У разі зміни контактних адрес з ініціативи Клієнта, контактними, будуть вважатися адреси електронної пошти, повідомлені Продавцю з використанням пароля, обраного Клієнтом.
1.3. Сторони приймають на себе всю відповідальність за дії осіб, які мають доступ до каналів зв'язку.
1.4. У разі внесення Продавцем змін до Умов обслуговування, Продавець зобов'язується оповістити Клієнта про факт змін по каналах зв'язку і одночасно опублікувати вказані зміни на web-сервері Продавця, за адресою http://antares-boats.com

2. ПОКУПЦІ
Покупцями Інтернет магазина можуть бути фізичні особи, які досягли 18-річного віку.
Юридичні особи не можуть бути Покупцями в рамках даних Умов обслуговування.
Юридичні особи, які бажають придбати товари або послуги у Продавця, повинні укласти договір купівлі-продажу в письмовій формі, для цього представник Юридичної особи повинен зв'язатися з Продавцем за опублікованими каналам зв'язку.

3. ПОКУПКИ
Умовою придбання товарів або послуг через Інтернет магазин, є здійснення Покупцем ряду дій, передбачених для здійснення такої покупки, а саме:
  • - Реєстрація на сайті Продавця, яка містить актуальні дані Клієнта;
  • -  Вибір товару або послуги, приміщення вибраного товару в корзину покупця;
  • - Оформлення замовлення Покупцем, вважається підтвердженням згоди з актуальними, на момент створення замовлення, Умовами обслуговування Продавця;
  • - Вказівка ​​даних, необхідних для оформлення та оплати замовлення, а тако ж доставки товару або послуги;
  • - Отримання повідомлення про прийняття замовлення;
  • - Оплата та отримання товару відповідно до узгодженої по каналам зв'язку процедурою.
4. РЕЄСТРАЦІЯ
Покупець повинен мати діючий адресу електронної пошти, який буде використовуватися при здійсненні покупки і для авторизації в міру необхідності.
Реєстрація в Інтернет - магазині обов'язкове для здійснення покупки.
Реєстрація, дозволить Покупцеві зберігати або доповнювати попередні замовлення між сеансами роботи з магазином, а також позбавить Покупця від необхідності повторно вводити персональні дані при оформленні наступних замовлень.
Щоб оформити замовлення, Покупцеві необхідно заповнити анкету з особистими даними. Дані, відзначений знаком "*", є обов'язковими для подання. При реєстрації Покупець повинен ввести адресу діючої електронної пошти. Якщо Ви забули свій пароль, скористайтеся службою відновлення пароля, пароль буде висланий за актуальним адресою електронної пошти, вказаною в розділі "Особистий кабінет" зареєстрованого користувача.
Якщо Покупець бажає змінити дані зазначені він може це зробити так само на сторінці "Особистий кабінет".
Зареєстровані користувачі, погоджуючись з діючими Умовами обслуговування, підтверджують актуальність збережених та / або введених даних. Якщо контактні дані застаріли, Покупець повинен повідомити Продавця по каналах зв'язку, наприклад, в коментарі до замовлення.

5. УМОВИ ПРОДАЖУ
Умови продажу, визначаються цими Умовами обслуговування, на підставі яких здійснюватиметься продаж товарів або послуг, представлених на сайті Продавця. Здійснюючи діяльність відповідно до Умов обслуговування, Продавець приймає на себе зобов'язання передати Покупцю у власність товар, вибраний, замовлений і оплачений відповідно до процедури, зазначеної в актуальних, на момент підтвердження замовлення, Умовах обслуговування Інтернет - магазину. Дотримання Клієнтом актуальних Умов обслуговування Інтернет - магазина, є умовою виконання зобов'язань з боку Продавця.
Не дотримання Умов обслуговування з боку Клієнта, може служити приводом для відмови в подальшому обслуговуванні та / або анулювання поточних замовлень конкретного Покупця з боку Продавця, без згоди Покупця. При анулюванні замовлення Покупцеві буде направлено повідомлення за наявними в розділі "Особистий кабінет" і / або вказаним при реєстрації каналам зв'язку.

6. ВИБІР І ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ
6.1. Вибір товару.
Пропонований для покупки товар або послугу Покупець може знайти, скориставшись вітриною Інтернет - магазина, послугами консультанта, чи іншим способом на сайті Продавця. Покупцеві надається можливість самостійно ознайомитися з демонстрованими в Каталозі товарами, що супроводжує інформацією про них, вибрати і придбати необхідні товари з доставкою * в вказане їм місце.
* Умови та вартість доставки кожного замовлення узгоджуються додатково при оформленні замовлення або по каналах зв'язку перед підтвердженням замовлення.

6.2. Підтвердження замовлення товару.
Протягом одного робочого дня з моменту надходження замовлення в Інтернет магазин з вами може зв'язатися менеджер, з пропозицією звірити паспортні дані, реквізити організації, уточнити необхідний набір послуг. Якщо Покупець оформив заявку на товар або послугу в Інтернет - магазині, необхідно, щоб менеджер зміг зв'язатися з Покупцем по зазначеним каналам зв'язку. При замовленні після 18.00 робочого дня, а також у вихідні та святкові дні, менеджер зв'яжеться з Покупцем в найближчий робочий день. У разі якщо менеджер не зміг зв'язатися з Покупцем (з причини недоступності, або відсутності передбачуваного відповіді по каналам зв'язку) протягом 5 робочих днів, замовлення анулюється, без згоди Покупця, з направленням йому повідомлення по каналах зв'язку.

6.3. Повернення передоплати.
До поставки замовлення (статус замовлення "Поставляється"), Покупець має право вимагати повернення перерахованих ним коштів. Повернення коштів здійснюється повністю або частково на вимогу Покупця, за вирахуванням комісійних системи переказу грошових коштів та / або комісії Банку.
Повернення передоплати після остаточного підтвердження замовлення (статус замовлення "Підтверджено") можливий за вирахуванням фактичних витрат Продавця для виконання замовлення і комісійних обраної системи оплати і Банку Продавця.

6.5. Повернення товару.
Ухвалений Покупцем товар, вважається не мав дефектів транспортування і видимих ​​ушкоджень.
Нереалізований Покупцем товар, поверненню не підлягає, за винятком бракованих виробів.
Повернення (заміна) бракованого товару можлива в рамках гарантії, при повідомлення Продавця Покупцем протягом 3 робочих днів, з моменту виявлення браку.
 
У разі виявлення недоліку якості товару, купленого в магазині, покупець може звернутися до Продавця для надання Технічної підтримки, за допомогою одного з контактів, вказаних на сайті Продавця.
Умови надання гарантії на деякі види товару приймаються клієнтом окремо, при підтвердженні замовлення по каналам зв'язку.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА.
Будь-яка інформація, отримана Продавцем від Покупця, використовується виключно для внутрішніх цілей Інтернет магазина http://antares-boats.com з кінцевою метою поліпшення обслуговування відвідувачів сайту